Trener personalny

Podczas treningów z podopiecznymi zwracam uwagę na pracę nad mobilnością i stabilizacją, których zmniejszenie może ograniczać osiągi oraz powodować błędy podczas ćwiczeń, a także bóle i dyskomfort. Staram się być partnerem treningowym, który umili spędzony razem czas. Chciałabym, by oprócz dobrze wykonanej pracy trening był dla Ciebie odskocznią od codziennej rutyny, na który z chęcią wracasz 😊

Na treningi mogą przyjść zarówno mężczyźni jak i kobiety w różnym wieku.

Prowadzę także treningi grupowe. Specjalizuję się zarówno w zajęciach wzmacniających i budujących masę mięśniową (np. zajęcia z obciążeniem – sztangi, kettle),  odchudzających (np. tabata) jak i rozciągających oraz poprawiających mobilność (joga czy streching).

Trening jest bardzo ważną jednostka w walce z niektórym poważnymi schorzeniami, tj. insulinooporność, cukrzyca typu II, otyłość oraz nadwaga, nadciśnienie,dyslipidemia, osteoporoza, problemy ze stawami. Jest to element, który powinien towarzyszyć diecie w terapii ich. Aktywność fizyczna może zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować niektóre wady postawy, bóle stawów czy kręgosłupa, pomóc w np., wypadającym barku czy innych schorzeniach.

Jak wygląda współpraca?

  1. Umawiamy się na darmowy trening, podczas którego wykonywane są testy funkcjonalne oraz motoryczne, a także krótki trening personalny >> DZIEŃ PRÓBNY
  2. Gdy zdecydujesz się na zakup indywidualnie ustalamy kolejne treningi, z 1 tygodniowym wyprzedzeniem. Są one dopasowane do twojej dyspozycyjności.
  1. Finalizujesz zakup treningu/ pakietu.
  2. Umawiamy się na pierwszy trening, który trwa ok 1,5 h.
  3. Na początku wykonujemy to co na treningu próbnym, następnie przechodzimy do pełnego, godzinnego treningu personalnego. 

Trening próbny

Trening próbny – to darmowy trening, na którym wstępnie się poznamy. To czas na wywiad, podanie mi swoich priorytetów treningowych, przebytych kontuzji, chorób, problemów bólowych.
W tym dniu wykonamy również testy funkcjonalne i motoryczne, gdzie zdiagnozujemy ewentualne wady postawy, ograniczenia w ruchowości stawów czy mobilności ciała.
Celem testów jest także odnalezienie dysfunkcji ruchowych oraz wyeliminowanie błędnych wzorców motorycznych.
Wykryte problemy będą ważne w późniejszej współpracy.
Na pierwszym treningu zrobimy również krótki trening, by sprawdzić twoje możliwości mięśniowe oraz dostosować do ciebie częstotliwość oraz intensywność treningów.

Po dniu testowym decydujesz się na współpracę ze mną – co dalej?

Kolejnym krokiem jest ustalenie częstotliwości treningów. To od ciebie zależy ile razy w ciągu tygodnia będziemy się widzieć.
Możemy umawiać się na 3,4 treningi personalne w tygodniu,  jeśli swoją pracę będziesz opierać głównie na treningach ze mną.
Jeśli jednak chcesz większość czasu pracować sam, natomiast ze mną ustalać technikę ćwiczeń, zmienić poziom na bardziej zaawansowany czy po prostu nie masz czasu na więcej – możemy umawiać się na 1 trening w tygodniu.

FAQ

(Pytania i odpowiedzi)

1 godzinę, nigdy krócej, czasem przedłuża się, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zdecydowanie tak. Intensywność i ciężar  są dobierane pod każdego indywidualnie.

Jak najbardziej. Trening ma być też przyjemnością, dlatego podczas wywiadu podaj te ćwiczenia w wywiadzie, znajdziemy przyjemniejsze dla ciebie zamienniki.

Gdzie można mnie znaleźć?

Czekam na Ciebie w Organic Malta Fitness (Baraniaka 6, 61-131 Poznań)

Możemy trenować także w klubach Organic Fitness z inną lokalizacją:
– Jutrzenka 8
– 28 Czerwca 1956 r.
– CH Pasaż Rondo, Zamenhofa 1

Dane kontaktowe

kontakt@dietetykalicja.pl

Poznań

794 419 223

Shopping Cart