O Mnie

Do bycia ekspertem w swoim fachu przyuczyła mnie duża ilość godzin praktyk odbytych na oddziałach szpitalnych czy gabinetach, a doświadczenie zdobyłam podczas kilkuletniej pracy z pacjentem.

Prowadzę poradnie dietetyczną w Poznaniu, ale także działalność online oraz z dojazdem do pacjenta. Zajmuję  się zarówno edukacją żywieniową jak i szeroko pojętą dietoterapią wychodzącą poza zakres typowego odchudzania. Jestem na studiach z psychodietetyki, by móc dogłębnie poznać problem pacjenta i wspólnie się z nim uporać, a także pokazać jak emocję mogą wypływać na relację z jedzeniem.

Posiadam też dodatkowe dyplomy z ukończonych szkoleń, między innymi w żywieniu i suplementacji sportowców, w żywieniu w chorobach jelit, w żywieniu sportowców wytrzymałościowych. Jednakże na tym nie przystaję i cały czas kształcę się w swojej dziedzinie zyskując najaktualniejszą wiedzę.

Jadłospisy układam zgodnie z zasadzie zero waste oraz z uszanowaniem czasu pacjenta spędzonym w kuchni, natomiast wiedzę opieram wyłącznie na badaniach naukowych oraz stale poszerzam ją na konferencjach i szkoleniach.

Jako trener personalny podchodzę holistycznie do tematu zdrowia, łączę dobre i zdrowe jedzenie z  aktywnością fizyczną przynoszącą przyjemność. Z zamiłowania do sportu zajmuję się także żywieniem sportowców amatorów jak i wyczynowych.

Moją głową specjalnością jako trenera jest trening funkcjonalny. Lubię poprawiać podopiecznym komfort życia, gdzie jego zmniejszenie wynika np. z powodu bólu w odcinku lędźwiowym, czy na długości całego kręgosłupa, wad postawy czy nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zwracam szczególną uwagę  na wzorce ruchowe i poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, stabilizację oraz rozwiązywanie wszelkich braków w mobilności ograniczającej ruchowość. Oprócz tego zajmuję się także treningiem ukierunkowanym na rozbudowę masy mięśniowej.

Kto może się do mnie zgłosić?

Metamorfozy

Shopping Cart